Hotel Rübezahl Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf


Minulost a současnost se harmonicky sbíhá v historickém zámku a pěti hvězdičkovém hotelu 
Rübezahl Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf, který se nachází v samém srdci lázeňského města Mariánské Lázně.

Rübezahl Marienbad je historický zámek nadčasového luxusu, který si zachoval svůj královský charakter až do dnešního dne.

Umístěný na vrcholu kopce, obklopený Slavkovským lesem, nabízí panoramatický výhled na město, které se prostírá v údolí pod horou. Poloha tohoto historického luxusního zámeckého hotelu je ideální k odpočinku a relaxaci.

Kromě cenově výhodného, romantického a relaxačního pobytu mohou hosté očekávat královské zacházení s množstvím nadstandardních služeb a zařízení, které tento luxusní zámecký hotel nabízí.

V zámecké restauraci The Castle servírujeme pestrý výběr jedinečných receptů, které jsou perfektní kombinací tradičních jídel s tvůrčími inovacemi, připravovaných odbornýma rukama talentovaného šéfkuchaře a jeho týmu. Zde zažijete výjimečný večer jemného stolování při svíčkách s kulinářskými poklady české gastronomie s možností dokončení vašeho pokrmu přímo před vámi.

Dopřejte si účinnou orientální vodní terapii Watsu známou již 2000 let, která působí antistresově a blahodárně na lidský organismus a je zároveň příjemným zážitkem. Jsme první hotel v České republice, který nabízí tuto exkluzivní metodu zaměřenou na odstranění bolesti zad, svalů a kloubů